Poslední letošní turnaj v Karviné

20.11.2021

Poslední letošní turnaj přípravky a minipřípravky proběhl v Karviné. Opět jak je letos skoro zvykem se odhlásilo hodně týmů (nemoc, karanténa, apod.) a tak jsme v přípravce sehráli 3 zápasy pouze s HbK Karviná. V minipřípravce jsme se postupně utkaly s týmy TJ Sokol Poruba, HbK Karviná a HBC Malenovice. Počasí nám moc nepřálo a celý turnaj mrholilo a padal lehký déšť.

V kategorii přípravky se odhlásily ostatní týmy a tak jsme sehráli zápasy pouze s domácí Karvinou. V utkání padalo hodně gólů a v zápase došlo i na nájezdy. V zápasech jsme protočily gólmany, ať si také hráči vyzkouší jaké je to stát v brance.

V minipřípravce máme pouze 4 hráče, kteří tak odehráli všechny 3 zápasy bez střídání. Je zde vidět, že se děti hokejbal teprve učí, ale o to větší je radost při vstřeleném gólu, nebo při pěkné nahrávce a při vítězství.

Pro tyto kategorie to byl letos již poslední turnaj. V tréninku, ale pokračujeme a v zimě nás čeká také tělocvična. Doufáme, že v Opavě pro letní část sezóny najdeme další nové a mladé hráče, abychom měli více hráčů ve všech kategoriích.

Trenéři SHC OPAVA děkují za pomoc všem rodičům při turnajích a přístupu dětí k tréninku.