Vložený turnaj přípravek se za pěkného jarního dne uskutečnil poprvé v Havířově. Náš tým postavil hráče v obou kategoriích přípravky i minipřípravky. V zápase byla vidět bojovnost a souboje o každý centimetr malého hřiště.

Souboje přípravek z celé Moravy a také přilehlého Slovenska se uskutečnily v Brně. Celkem se turnaje zúčastnilo 11 týmů v kategorii přípravek, U11 a 9 týmů micropřípravek, U8. Všechny týmy odehrály 4 zápasy.

Týmy přípravek a minipřípravek se opět sešly ve Vsetíně, aby zde na asfaltu bojovaly o další výhry. Náš tým postavil hráče v obou kategoriích přípravky i minipřípravky.

Na apríla, 1. dubna se přípravky setkaly v Opavě. Po celý den bylo zataženo a občas padal déšť, ale to hráčům nevadilo a ukázali bojovnost. Náš domácí tým postavil hráče v obou kategoriích přípravky i minipřípravky.

První jarní turnaj přípravek se uskutečnil na novém plastovém hřišti v Malenovicích. Za slunečného jarního počasí proběhl celý turnaj přípravek a minipřípravek. Děti byly po zimní pauze natěšené na nové zápasy a noví hráči poznali první soutěžní zápasy a zápasové tempo hry.

Poslední turnaj v letošním roce se uskutečnil na asfaltu v Porubě. Turnaj jsme absolvovali pouze s dětmi v kategorii přípravek. Celý den bylo mrazivé počasí a teplota stále pod 0°C. Děti bojovaly a byla vidět veliká radost ze vstřelené branky a chyceného míčku. V brance se vystřídali D. Plachetka a J. Kalus. V turnaji jsme se postupně utkali s týmy...

V Opavě se uskutečnil turnaj přípravek a minipřípravek z celé Moravy. Turnaje se nakonec zúčastnilo 11 týmů (Opava, Poruba, Malenovice, Karviná, Havířov, Olomouc, Vsetín, Brno, Kyjov a ze Slovenska Martin a Zohor). Celkem se za celý den odehrálo 30 zápasů, týmy odehráli většinou 4 zápasy. Celý den bylo nestálé podzimní počasí a také pršelo, což se...

Náhrada za turnaj v Havířově se uskutečnila v Karviné. Za pěkného slunečného počasí proběhl celý turnaj přípravek a minipřípravek. S ohledem na omluvenky se náš tým zúčastnil pouze v kategorii přípravek a utkal se postupně s týmy Havířova, Poruby, Malenovic a Vsetína. Na turnaji ještě startoval domácí tým z Karviné.

Ranní chladné podzimní počasí naše děti přivítalo na asfaltu ve Vsetíně. V průběhu dne se udělalo krásné počasí a také na hřišti byly k vidění pěkné výkony. V kategorii přípravky jsme se postupně utkali s týmy z Karviné, Vsetína, Poruby a Martina. Na turnaji ještě startoval tým z Havířova. Každý tým odehrál 4 zápasy.

První turnaj nové sezóny přípravky a minipřípravky proběhl v Karviné, s ohledem na předpověď špatného počasí pořadatel přesunul zápasy do tělocvičny. I přesto neobvyklý povrch a prostředí byly k vidění pěkné výkony. Po několika změnách přihlášených týmů se v přípravce zúčastnili mimo Opavy ještě týmy Karviné, Havířova, Poruby a slovenského Martina....

Letošní poslední setkání přípravek proběhlo v Karviné. Po ranním dešti bylo nakonec po celý turnaj pěkné slunečné počasí. V přípravkách se nyní sešly týmy z Opavy, Vsetína, Karviné a nově i slovenského Martina. V minipřípravkách se sešlo dokonce 6 týmů: Opavy, Vsetína, Poruby, Malenovic, Martina a domácí Karviné. Týmy na turnaji sehrály vždy 4...

V květnu proběhl turnaj přípravek poprvé ve Vsetíně. Bohužel letos počasí turnajům nepřeje a také zde pršelo a začátek turnaje byl posunut o 90 minut. Nakonec se odehrály všechny zápasy. Domácí tým Vsetína poskládal v minipřípravce 2 týmy a nově přijeli také tým minipřípravky z Olomouce.

Najdete nás také na sociálních sítích