Soustředění našeho týmu mládeže

17.08.2021

V polovině srpna 2021 proběhlo soustředění mládežnických týmů SHC Opava. Toto soustředění bylo poprvé v Rekreačním středisku Zálesí v Budišově nad Budišovkou, kde jsme našli odpovídající zázemí a také spousty sportovního vyžití. Soustředění se účastnilo 16 dětí a také několik kamarádů a sourozenců.

Celý týden dostali děti zabrat pod dohledem našich trenérů D. Marka a M. Dobrotky, hrály se různé hry a soutěže, např. fotbal, rugby, hra na schovávanou. Pilovala se také kondička v podobě výběhů do kopce, běhání v lese, překážkové dráhy a sprinty, vše na zdejším hřišti. Využili jsme také nedaleké workoutové hřiště pro posilování a cvičení.

Během celého týdne bylo příznivé počasí a tak děti vyrazili pěšky na výlety: na rozhlednu Halaška vzdálenou asi 4km a také na přehradu Kružberk vzdálenou asi 8km.

Několikrát večer proběhl týmový táborák a opékání špekáčků. Po celou dobu soustředění byla skvělá nálada a děti byly spokojené. Všichni se těší na hokejbalové hřiště, kde už budou běhat s hokejkou a oranžovým balónkem a pilovat své dovednosti pro sezónu.